Menu Shopping cart
Vaša košarica je prazna
Podprite nas
O Narodni galeriji

Kontakti

Direktorica
dr. Barbara Jaki

Pomočnik direktorice
mag. Bojan Kuhar
E: bojan_kuhar@ng-slo.si
T: (01) 24 15 405

Tajništvo 
Metka Grgič, vodja administracije
E: info@ng-slo.si
E: metka_grgic@ng-slo.si 
T: (01) 24 15 400
F: (01) 24 15 403

Mojca Šter Jenko
E: mojca_ster_jenko@ng-slo.si
T: (01) 24 15 404 

Računovodstvo
Katja Nahtigal
E: racunovodstvo@ng-slo.si
T: (01) 24 15 413

Informacijski sistem
Luka Hribar
E: luka_hribar@ng-slo.si
T: (01) 24 15 407 

Tehnika in vzdrževanje
Jože Raspet
E: joze_raspet@ng-slo.si
T: (01) 24 15 406
Luka Oražem
E: luka_orazem@ng-slo.si
T: (01) 24 15 432
Jože Kalan
E: joze_kalan@ng-slo.si
T: (01) 24 15 408
Mirjana Murtič
Marinka Pogačar
Minka Mahmić

Trgovina
Boštjan Mihelj
E: trgovina@ng-slo.si
E: bostjan_mihelj@ng-slo.si
T: (01) 24 15 418

Kustodiati
mag. Mateja Breščak
E: mateja_brescak@ng-slo.si
T: (01) 24 15 412
dr. Andrej Smrekar
E: andrej_smrekar@ng-slo.si
T: (01) 24 15 410
dr. Ferdinand Šerbelj
E: ferdinand_serbelj@ng-slo.si
T: (01) 24 15 411
Michel Mohor
E: michel_mohor@ng-slo.si
T: (01) 24 15 435

Izobraževanje in animacija
Živa Rogelj
E: ziva_rogelj@ng-slo.si
T: (01) 24 15 416
mag. Kristina Preininger
E: kristina_preininger@ng-slo.si
T: (01) 24 15 414
Nataša Braunsberger
E: dejavnosti@ng-slo.si
E: natasa_braunsberger@ng-slo.si
T: (01) 24 15 415
T: (01) 24 15 435 (odzivnik)

Konserviranje in restavriranje
doc. Miha Pirnat
E: miha_pirnat@ng-slo.si 
T: (01) 24 15 427
mag. Andrej Hirci
E: andrej_hirci@ng-slo.si 
T: (01) 24 15 427
mag. Martina Vuga
E: martina_vuga@ng-slo.si 
T: (01) 24 15 423
Tina Buh
E: tina_buh@ng-slo.si 
T: (01) 24 15 431
mag. Simona Škorja
E: simona_skorja@ng-slo.si
T: (01) 24 15 427 

Prijatelji Narodne galerije
dr. Ferdinand Šerbelj
E: ferdinand_serbelj@ng-slo.si
T: (01) 24 15 411
Mojca Šter Jenko
E: mojca_ster_jenko@ng-slo.si
T: (01) 24 15 404

Knjižnica
mag. Mateja Krapež
E: knjiznica@ng-slo.si
E: mateja_krapez@ng-slo.si
T: (01) 24 15 420
Nataša Ciber
E: natasa_ciber@ng-slo.si
T: (01) 24 15 420

Fototeka
Jassmina Marijan
E: jassmina_marijan@ng-slo.si
T: (01) 24 15 419

Fotoatelje
Bojan Salaj
E: bojan_salaj@ng-slo.si
T: (01) 24 15 422
Janko Dermastja
E: janko_dermastja@ng-slo.si
T: (01) 24 15 422

Registratura
dr. Alenka Simončič
E: alenka_simončič@ng-slo.si 
T: (01) 24 15 417
Ivan Pirnovar
E: ivan_pirnovar@ng-slo.si
T: (01) 24 15 421

Specialne zbirke
mag. Mojca Jenko
E: mojca_jenko@ng-slo.si
T: (01) 24 15 425

Galov klub
mag. Kristina Preininger, 
Nataša Braunsberger

E: gal@ng-slo.si 
E: dejavnosti@ng-slo.si
T: (01) 24 15 414/415